top of page

Valley Apparel

  • w-facebook

VALLEY APPAREL - producent specjalistycznej odzieży przeznaczonej dla sił zbrojnych. Zakłady VALLEY APPAREL zlokalizowane są w mieście Knoxville w stanie Tennesee, USA. Firma jest bieżącym dostawcą umundurowania dla wielu rodzajów sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych.
Wyspecjalizowana oferta jest skierowana do potrzeb personelu latającego oraz jednostek armii operujących w zróżnicowanych warunkach klimatycznych. W asortymencie znajdą Państwo również klasyczną odzież militarną poszukiwanych wzorów takich jak MA-1, M-65, CWU i innych.

MA-1

Kurtka MA-1 zaprojektowana w 1958 roku na potrzeby US Air Force. Jej klasyczny krój kojarzony z lotniczym stylem od ponad pół wieku przykuwa wzrok. Ulubiona przez osoby dynamiczne ceniące prostotę, swobodę ruchów oraz wygodę.

MA-65

Kurtka uszyta dokładnie według wzoru zatwierdzonego w 1965 roku przez Armię USA. Żołnierzom amerykańskim służyła przez ponad 4 dekady. Jej ponadczasowy styl został utrwalony w wielu kultowych produkcjach filmowych. Od lat ceniona za prosty krój, wygodę i wytrzymałość.

bottom of page